Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośnik czujnika parkowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głośnik czujnika parkowania

    Wita, oryginał 293zł

  • #2
    Głośnik czujnika parkowania

    Witajcie !

    Proszę Was o pomoc w odnalezieniu głośnika oraz jak się do niego dostać, który odpowiada za wydawanie dźwięku podczas parkowania, wydaje mi się że muszę go wymienić ponieważ o ile sygnał wrzucenia biegu wstecznego jest donośny , to już później przy napotkaniu przeszkody wycisza się o połowę napewno przez co muszę ściszać radio lub się wsłuchiwać.

    Proszę o jakieś porady !

    Komentarz


    • #3
      Głośniczek jest w środkowym słupku za kierowcą ok. 50 cm od podłogi. Trzeba ściągnąć górną i dolną plastikową osłonę słupka. Masz Maxi Dot-a? Bo tam chyba powinna być regulacja głośności PDC ( jak nie to VCDS ).
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        Jeśli jest ori radio stream lub podobne to do ustawienia z poziomu radia.
        Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



        Komentarz


        • #5
          kowal 2002, Przed liftem nie ma takiej opcji w Maxi (chyba ze mój jest zepsuty) .Co do radia to ani w Stermie nie miałem takiej funkcji ani w Boleriozie nie mam. Myśle ze to tylko kwestia ustawienia głośności Vcds-em

          Komentarz


          • #6
            patryk23, przed liftem nie ma takiej opcji w MD- tylko po lifcie MaxiDot to obsługuje
            w streamie na pewno jest taka opcja :wink:
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              To przepraszam za Streama

              Komentarz


              • #8
                Niestety posiadam radio MELODY więc chyba najgorsze z mozliwych i w nim nie znajdę zapewne tych ustawień. w ustawieniach komputera tez nic nie mam takiego.

                Komentarz


                • #9
                  Witam. Pozwolę sobie zadać pytanie w tym temacie bo dokładnie dotyczy on głośników czujnika parkowania. Głośnik od strony pasażera przestał w ogóle wydawać dźwięk a ten od kierowcy bardzo głośno "pika" i tak jak by trochę charczał. Pytanie czy to wina samych głośników czy może coś być z czujnikami? Mam radio nie oryginalne ale pokazuje mi odległość podczas cofania na wyświetlaczu w centymetrach i wyświetlacz zdaje się działać ok.

                  Komentarz


                  • #10
                    todominik, jaki to jest głośnik od strony pasażera?
                    masz jakieś nie ori rozwiązanie, na nie ori radiu
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeszcze tego nie oglądałem. Dopiero przy weekendzie będę patrzył co i jak. Zrobię zdjęcia i pokaże.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X